Giełda + platforma = sposób na wolne ładunki

Rate this post

platforma przetargowaW ostatnim czasie, zapewne z powodu spadku liczby ładunków, temat giełdy frachtowej, czy też platformy przetargowej, jest coraz bardziej popularny. Nic dziwnego. Wolne ładunki są podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa transportowego. Dlatego też szukamy sprawdzonych rozwiązań, które są nam w stanie przynieść największe korzyści.

Dobry sposobem na to, by wolne ładunki były zawsze w zasięgu naszej ręki, jest połączenie zalet wynikających z posiadania giełdy transportowej, jak i platformy przetargowej. Jest to doskonałe powiązanie, ponieważ możemy jednocześnie mieć dostęp do sprawdzonych firm załadowczych w całej Europie, jak i do rynku spot.

Stale zlecenia są w dużej mierze podstawą działalności każdego przewoźnika. Jednakże, może się zdarzyć, że pomimo podpisanego kontraktu, firma na bieżąco będzie potrzebować frachtów. W takiej sytuacji najszybszym oraz najprostszym rozwiązaniem jest giełda. Znajdują się na niej wolne ładunki. Co więcej – tysiące wolnych ładunków, zapewniających szybką realizację celów finansowych.

Aby skutecznie i bezpiecznie prowadzić swój biznes – zapewnijmy sobie dostęp do obu programów. Dzięki temu na bieżąco dostaniemy informacje na temat rynku i będziemy w stanie kontrolować swoje miejsce w branży transportowej.