Zlecenia w transporcie a nowoczesne narzędzia IT

Rate this post

kabina tira- gpsNa europejskim rynku transportowym przybywa ofert ładunków. Sytuacja polskich (i nie tylko polskich) przewoźników staje się coraz bardziej korzystna. Ostatnimi czasy o wiele lepiej radzą sobie w branży przedsiębiorstwa wykorzystujące nowoczesne narzędzia IT i to w ich kierunku warto obecnie się zwrócić. Zanim zrobi to konkurencja.

Jednym z rozwiązań, po które coraz chętniej sięgają firmy transportowe, jest interaktywna mapa od firmy TimoCom. Program o nazwie TC eMap® rozpoczął swojego rodzaju rewolucję w świecie transparentności przewozów blisko rok temu. Od tego czasu zostało z nim zintegrowanych prawie 80 systemów telematycznych. Wszystkie one mogą być widoczne w jednym miejscu. Wystarczy, że przewoźnik zintegruje swoje pojazdy z TC eMap®, a następnie udostępni czasowy widok na nie swojemu kontrahentowi. Zero telefonów z zapytaniem o ładunek, zero nieporozumień. Tym bardziej, że program umożliwia również sprawdzenia natężenia ruchu na trasach w całej Europie. Użytkownicy od razu po kolorze (czerwony, żółty, zielony), widzą, które drogi są nieprzejezdne, a na których ruch jest utrudniony.

Oferowanie trackingu pomaga firmom transportowym w zdobywaniu lepszych zleceń. Stają się one bowiem bardziej wiarygodne, poprawia się komunikacja, a co za tym idzie ich współpraca z kontrahentami. Tracking jest dla wielu zleceniodawców ogromny atutem przy wyborze usługodawcy. Dlatego warto wypróbować oprogramowanie TimoCom. Tym bardziej, że możliwy jest jego bezpłatny i niezobowiązujący, 4-tygodniowy test.